prev next

DENTARIS - Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczno-Stomatologiczna prof. Piotra Malary to wyjątkowe miejsce, gdzie dbamy kompleksowo o Twój uśmiech. Praktyka powstała z myślą o wymagającym Pacjencie, oczekującym kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego. W naszej ofercie znajdują się podstawowe procedury stomatologiczne przeprowadzane na najwyższym światowym poziomie, jak również zaawansowane zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, endodoncji, protetyki i stomatologii estetycznej. Dzięki pracy wysoko wykwalifikowanego personelu oraz posiadanemu wyposażeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie zabiegi w jednym miejscu. W naszej praktyce mamy możliwość prowadzenia trójwymiarowej diagnostyki radiologicznej dzięki posiadaniu jednego z najnowocześniejszych tomografów wiązki stożkowej do obrazowania twarzoczaszki.

Wiemy o tym, że wizyta w gabinecie stomatologicznym to często trudne przeżycie. Dlatego poświęciliśmy wiele uwagi na zapewnienie wygody i dyskrecji przy korzystaniu z infrastruktury placówki przez naszych Pacjentów. Komfortowa poczekalnia zapewni wygodę przed wizytą. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, która gwarantuje odpowiednią temperaturę zarówno w upalne, jak i chłodne dni.

Rozumiemy, że większość naszych Pacjentów dojeżdża do nas własnymi samochodami. Znalezienie miejsca parkingowego w wielu miejscach Katowic napotyka na spore trudności. Dlatego na lokalizację Naszej Placówki wybraliśmy osiedle Witosa, dzięki czemu:

- istnieje możliwość niezwykle szybkiego dojazdu autostradą A4 i Drogową Trasą Średnicową,

- bezpośrednio przy placówce znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe,

- czas przejazdu z poprzedniej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Kochłowicach nie przekracza kilku minut.